• Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte
  • Soodsamad hinnad kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Grand Theft Auto Episodes from Liberty City PS3

GAMELAB 5026555403849
27.54 € 28.99 €
Sinu võit: 1.45 €
Toode on laos!

Grand Theft Auto Episodes from Liberty City

Uus Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City väljalase sisaldab kahte täismängu: The Ballad of Gay Tony ja The Lost and The Damned.

The Ballad of Gay Tony kätkeb endas suurel hulgal relvi, sära ja valgustkartvaid tegusid. Võttes Luis Lopezi, poole kohaga kaagi ja täiskohaga legendaarse ööklubijuhi Tony Prince`i (tuntud ka kui Gay Tony) abilise rolli, kistakse mängijad võitlusse isikliku staatuse säilumise eest, seejuures teadmata, kes perekondlikest usaldusisikutest ja sõpradest on tegelikult “tõelised”. Ja seda maailmas, kus igaühel on oma hind.

The Lost and Damned viib mängijad aga kurikuulsa mootorratturite gängi “The Lost” veteranliikme, Johnny, tegemiste juurde. Johnny eestvedamisel on gängile Liberty City`s loodud mitmeid soodsaid võimalusi ärilisteks ettevõtmisteks koos sellest tuleneva stabiilsusega. Samal ajal on kehtinud ka vankumatu truudusklausel teiste liikmete, dogmade ja klubi presidendi, Billy Grey, suhtes. Kas aga vennaskond jääb püsima, kui verejanuline ja liiderlik Billy naaseb võõrutuskliinikust ning alustab rivaalitsevate gängidega võimuvõitlust niigi vägivallast ja korruptsioonist räsitud linnas? On vaid üks võimalus see välja uurida!