• Kaup kiirelt kätte!
  • Soodsamad hinnad, kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte!
  • Soodsamad hinnad, kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Bio-Kult Advanced Multi-Strain Formula (60 kapslit)

Bio-kult P37064
NB! Toode on arhiivis, kuvatakse vaid informatiivsel eesmärgil.

Bio-Kult Advanced Multi-Strain Formula (60 kapslit) on unikaalne mitmeliigiline elusate bakterite lisand, mis sisaldab 14 erinevat liiki elusaid baktereid. Selle looduslikult võimsa koostisega toode on loodud spetsiaalselt seedetrakti toetamiseks.

Bio-Kult Advanced Multi-Strain Formula on sobilik igapäevaseks kasutamiseks tervisliku eluviisi osana. See on suurepärane reisikaaslane, kuna seda ei pea külmkapis hoidma. Lisaks võib seda kasutada koos antibiootikumidega, et toetada seedetrakti tervist.

Bio-Kult on juhtiv bakteribränd, mida hinnatakse rahvusvaheliselt. Selle tootevaliku taga on kliinilised uuringud ja see on saanud tunnustust üle maailma. Bio-Kult kapslid võib avada ning nende sisu võib puistata toidule, segada joogiga või neelata tervelt alla.

Bio-Kult Advanced Multi-Strain Formula on sobilik lastele ja rasedatele naistele (soovitame alati konsulteerida arsti või tervishoiutöötajaga enne mistahes toidulisandi kasutamist). Toode ei sisalda gluteeni ning on heaks kiidetud Vegetarian Society poolt. Lisaks valmistatakse see Ühendkuningriigis ADM Protexin Ltd. poolt.

Bio-Kult Advanced Multi-Strain Formula on usaldusväärne ja tõhus toidulisand, mis aitab toetada seedetrakti tervist ja üldist heaolu.