• Kaup kiirelt kätte!
  • Soodsamad hinnad, kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja
  • Kaup kiirelt kätte!
  • Soodsamad hinnad, kui poes
  • Kiire ostuprotsess. Registreeruda ei ole vaja

Sügavkülmkirst Whirlpool WH2010FO2

Sügavkülmkirst Whirlpool WH2010FO2  Sügavkülmkirst Whirlpool WH2010FO2  Sügavkülmkirst Whirlpool WH2010FO2  Sügavkülmkirst Whirlpool WH2010FO2  Sügavkülmkirst Whirlpool WH2010FO2  Sügavkülmkirst Whirlpool WH2010FO2  
Veel pilte
Whirlpool WH2010FO2
368.95 EUR
Tarneaeg kuni 3 tööpäev(a) Selle toote pakiautomaati saatmine tasuta!
Kompaktne sügavkülmkirst Whirlpool WH2010FO2 FrostOut tehnoloogiaga!
6th SENSE tehnoloogia jälgib temperatuuri sügavkülmikus ja tagab automaatselt täiendava jõulise külmutamise ainult siis, kui vaja. Kuluefektiivne ja keskkonnasõbralik.
FrostOut on tehnoloogia, mis vähendab härmatise teket sügavkülmikus, et kasutajal oleks seadet vaja harvem sulatada. See tehnoloogia kasutab ära seadme jahutuskambri "loomulikku hingamist". Tänu spetsiaalsele õhuvoole ja kompressorile püsib õhk sügavkülmikus alati kuiv - niiskus eemaldatakse õhust. Uus sisekeskkond on seega valmis hoidma ära härmatise teket, vähendades seda kuni 55% võrra.
Fast Freeze funktsioon seadistab sügavkülmiku temperatuuri madalaimast sättest 10 kraadi võrra külmemaks toidu kiiresti külmutamiseks ja toiteväärtuse säilitamiseks.
Sügavkülmkirstu kaanel on vastukaaluga süsteem, tänu millele see sulgub sujuvalt, seda on lihtne avada-sulgeda ja see ei kuku kunagi ootamatult kinni.
Elektrikatkestuse alarm jälgib pidevalt temperatuuri sügavkülmikus. Punane vilkuv tähis annab märku, kui temperatuur tõuseb -8 °C juurde.
Vee äravoolu süsteem tagab lihtsa sulatamise ja puhastamise protsessi.
Sügavkülmikul on veel lisaks intuitiivne elektrooniline kasutajaliides, mis on disainitud tagama lihtsamat kasutuskogemust ning Space+ disain, mis tagab kogu vajaliku ruumi toidu ja jookide mugavaks säilitamiseks.
Lukustatav uks.

Külmiku kompressori garantii 10 aastat toote registreerimisel!
Tutvuge teabelehe ning tingimustega vajutades lehekülje jaluses olevale lingile "Whirlpool lisagarantii" 
Aastane energiakulu, kWh
201
Asetus
Horisontaalne
Autonoomia voolukatkestusel, h
26
Energiaklass
E
Infoekraan
+
Kõrgus, cm
87
Laius, cm
81
Maht, L
204
Müraklass
D
Müratase, dB
42
Sügavkülmasahtlite arv
1
Sügavus, cm
64
Värv
Valge